Elewacje

 

Opis

 

Tworzą charakter obiektu, jego specifyke oraz realizację, wygląd, świeżość.

Wszelkie warianty czy też pomysły projektantów są realizowane dzięki płytom z włókcementu, używane do praktycznie każdej wersji budynków i ich wysokości. Struktura elewacji jest bardzo różnorodna, tak samo jak dostępność kolorystyki – dzięki czemu nie przeszkadza to w stosowaniu jej praktycznie w każdym otoczeniu. Nie rozpadają się, brak podatności na korozję biologiczną. Płyty elewacyjne Equitone dostępne w wariantach: płyt barwionych w masie z bardzo mocną (Equitone Tectiva) oraz z wyraźnie uwidocznioną, jednocześnie subtelną strukturą włóknocementu (Equitone Natura).

Equitone Textura: jaskrawe nieprzezroczyste kolory o ziarnistej strukturze Pictura: oferująca wybór nowoczesnych kolorowych powłok.
Cembrit:
Cembrit True (barwione w masie powlekane transparentną powłoką ochronną, wspaniała głębię koloru, minimalizacja zabiegów czyszczenia)
Cembrit Metro (malowane fabrycznie farbami akrylowymi, kolory z palety RAL / NCS)
Cembrit Zenit (barwione w masie płyty włókno-cementowe, pomalowane w pełni kryjącą wierzchnią farbą akrylową. Gładki, jednolity wygląd dopasowanych do barwy masy)
Cembrit Cebonit (barwione w masie o zwiększonych parametrach wytrzymałościowych, subtelne matowe wykończenie)
Cembrit Raw (szara, surowa płyta elewacyjna, po skończonym montażu można zostawić bez dodatkowych powłok. Opcją drugą jest pomalowanie bądź pokrycie lekkim tynkiem akrylowym).

Producenci

 

Equitone, Euronit, Creaton, Balexmetal, Blachy Pruszyński, Cembrit

Elewacje
Elewacje
Elewacje
Elewacje
Elewacje
 
Elewacje