O FIRMIE

Od lat dostarczamy
Państwu materiały
wyłącznie najlepszej jakości.


120

Pracowników
z wieloletnim
doświadczeniem

Ponad 40

Lat doświadczenia

987

Zadowolonych
klientów

250

Zakończonych
prac budowlanych

Znamy i rozumiemy rynek budowlany. Nasi specjaliści profesjonalnie doradzają i znajdują rozwiązania najlepsze dla trwałości Twojego domu.

Jesteśmy specjalistami, doświadczonymi budowlańcami i rozumiemy Twoje potrzeby. Poznaj naszą ofertę i zapytaj, jak możemy Ci pomóc.

usługi dekarskie,
demontaż i utylizacja azbestu


EK-BUD to ponad 40 lat doświadczenia w dziedzinie dekarstwa. Podejmujemy się nawet najbardziej wymagających i trudnych zleceń w tej dziedzinie. Nie mają przed nami tajemnic zarówno budynki wielkokubaturowe, jak i niewielkie domy jednorodzinne. Kompleksowo zajmujemy się ponadto demontażem i utylizacją azbestu – posiadamy wszelkie niezbędne do tego kwalifikacje i uprawnienia. Możesz liczyć na naszą wiedzę, umiejętności, doświadczenie i na materiały najlepszej jakości.

Usługi
dekarskie


Posiadamy wiedzę, potencjał fachowców oraz odpowiedni, specjalistyczny sprzęt, żeby wykonać nawet najbardziej skomplikowane konstrukcje i pokrycia dachowe. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam poznać i skutecznie wdrażać technologie wykonywania wszelkich pokryć dachowych.

Demontaż i utylizacja
azbestu


Proponujemy kompleksową, w pełni profesjonalną usługę, obejmującą demontaż materiałów budowlanych zawierających azbest (pokrycia dachowe – eternit), właściwe opakowanie i oznakowanie zdemontowanych materiałów, odbiór i wywóz na składowisko odpadów niebezpiecznych.Zainspiruj się
naszymi realizacjami


Od początku istnienia firmy wykonaliśmy kilkaset dachów dla inwestorów prywatnych oraz dla inwestorów instytucjonalnych.

Opinie naszych klientów

 • Wojciech Zaremba
  Dobra 👍 firma budowlana 👷 polecam wszystkim zainteresowanym budową własnego domu, dobrzy specjaliści w swoim fachu. Gorąco polecam wszystkim potrzebującym. Oprócz tego firma ta posiada na miejscu dużą hurtownie budowlaną, można się zaopatrzyć we wiele produktów znanych producentów z całej Polski. 👍 😎😘 😀 🌹
  Wojciech Zaremba
 • Dariusz Mniszek
  Duży wybór pokryć dachowych, okien itd. Jeśli potrzeba to sprowadzą towar na zamówienie np. okna. Można też negocjować ceny. Można płacić kartą.
  Dariusz Mniszek
 • Aleksander Drążkowski
  Profesjonalna obsługa, szybko i sprawnie. Polecam!!!!!
  Aleksander Drążkowski
 • Patryk Najdowski
  Super obsługa. Wiedzą o czym z Tobą rozmawiają. Można dostać na prawdę bardzo dobre ceny. Polecam!
  Patryk Najdowski
 • Mikołaj Kossowski
  Przyjemna obsługa. Przystępne ceny. Polecam w 100%!
  Mikołaj Kossowski
 • Ewa Komuniecka
  Świetna firma, wszystkie materiały praktycznie od ręki. Bardzo dobre ceny i super obsługa. Naprawdę polecam.
  Ewa Komuniecka
 • Goska Lukaszek
  Fachowe doradztwo, miła obsługa I mega dużo materiałów
  Goska Lukaszek
 • Alicja Carewicz
  Jestesmy bardzo zadowoleni z pozimou obslugi klienta w firmie EK-BUD Chojnice. Dziekujemy bardzo Panu Mateuszowi Jaszewskiemu za fachowe podejscie.
  Alicja Carewicz
 • Tomasz Parchimowicz
  Profesjonalne podejście do sprawy to dopiero początek wspaniałej przygody w tym miejscu. Polecam :)
  Tomasz Parchimowicz
 • Marek Ripke
  Fachowe doradztwo i sprzedaż.
  Marek Ripke